Trener biegowy online

Do kogo skierowana jest ta oferta: trener biegowy online?

trener biegowy

Do wszystkich amatorów biegania, bez względu na wiek, płeć i poziom zaawansowania. Zarówno dla tych co biegają już od dawna i chcieliby podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom jak i dla tych co dopiero zaczynają i marzy im się ukończenie pierwszych zawodów lub po prostu dla tych co chcą zrzucić parę kilo. Jeżeli tylko wyrażasz chęć do treningu, jesteśmy dla Ciebie.

 

 

Jak wygląda taka współpraca trener – biegacz?

trening biegowyNa początku musisz mi dużo o sobie opowiedzieć. Od jak dawna biegasz (o ile już biegasz) i jakie masz dotychczasowe wyniki, ile czasu możesz poświęcić na trening, czy masz jakieś przeszkody zdrowotne itp. Dobrze by było abyś wykonał(a) podstawowe badania, żeby sprawdzić czy nic nie stoi na przeszkodzie w podjęciu aktywności fizycznej. Jeśli jesteś bardziej doświadczonym biegaczem, możliwe że prowadzisz jakąś formę dzienniczka treningowego – choćby na jednym z portali sportowych (endomondo, mysports, polar flow, garmin connect lub inne) wówczas wgląd w twoje dotychczasowe treningi da mi lepszy obraz twojego zaawansowania.
Po przeprowadzeniu takiego wywiadu wyznaczamy realny cel do którego będziesz się przygotowywać (przykładowo – może to będą twoje pierwsze zawody na 5km, albo np. start w maratonie). Następnie przygotuję dla ciebie ogólny zarys całego treningu, a potem cyklicznie raz w tygodniu będziesz otrzymywał(a) ode mnie plan na najbliższe 7 dni.
Utrzymując ze sobą stały kontakt, będziemy rozmawiać o przebytym treningu, o postępach, o ewentualnych przeszkodach, zdrowiu i samopoczuciu, odpowiem na nurtujące cię pytania, a w zależności od sytuacji będę mogła reagować ewentualnymi zmianami w planie.

 

Ile trwa taka współpraca?

Trening biegowy

To zależy głównie od ciebie. Czas współpracy ustalany jest indywidualnie (przykładowo może być to tylko okres do najbliższego startu/celu, a może być to nawet bezterminowa współpraca).

 

 

Ile to kosztuje?

treningCena takiej usługi uzgadniana jest indywidualnie i zależy od czasu współpracy i nakładu pracy.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany(a) napisz: