Obozy biegowe

Kto może się wybrać są nasze obozy biegowe?

obozt biegoweOrganizowane przez nas obozy biegowe przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych uprawianiem tego sportu niezależnie od poziomu ich wytrenowania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z amatorami, zarówno tymi co stawiają dopiero swoje „pierwsze kroki” jak i takimi z „żyłką wyczynowca”. Na takim obozie pomagamy mądrze i zdrowo przygotować się uczestnikom do realizacji ich biegowych celów, pokazujemy wiele przydatnych ćwiczeń i zdradzamy tajniki treningu oparte na naszych doświadczeniach z czasów kiedy biegałyśmy wyczynowo. Nie musisz się obawiać o to czy dasz radę, ponieważ trening będzie odpowiednio skomponowany i dostosowany do Twoich możliwości.

Kim jesteśmy?

obozy biegowe - kadra trenerskaGrażyna Syrek
absolwentka krakowskiej AWF, trener II klasy sportowej lekkoatletyki, olimpijka z Aten w 2004 r., wielokrotna mistrzyni Polski w biegach na dystansach od 5000m do maratonu w latach 2002-2006 z rekordem życiowym w maratonie 2:26:22 (Chicago 2003), rekordzistka trasy najstarszego polskiego maratonu w Dębnie (2:32:09)
Wioletta Frankiewicz
lekkoatletka, trener II klasy sportowej lekkoatletyki, do niedawna rekordzistka świata (nadal Europy) w biegu na dystansie 2000m z przeszkodami, dwukrotna olimpijka Ateny (2004) i Pekin (2008), brązowa medalistka mistrzostw Europy w 2006 r, 14-krotna Mistrzyni Polski, rekordzistka Polski na dystansach 5000m (hala) i 3000m z przeszkodami.

Co jest w programie przykładowego obozu biegowego?

sprawność• Treningi w grupach dobranych w oparciu o stopień zaawansowania
• Konsultacje indywidualne z dwiema profesjonalnymi trenerkami
2 treningi biegowe dziennie (czasami jest to 1 trening)
• Treningi z pomiarem mleczanu we krwi
• Treningi interwałowe, zabawy biegowe, długie wybiegania, wycieczki biegowe
• Treningi siły biegowej (elementy techniczne / podbiegi / siłownia)
• Ćwiczenia wzmacniające oraz ogólnorozwojowe dla biegaczy
• Treningi na stadionie lekkoatletycznym
• Omówienie podstawowych środków treningowych – prezentacja
• Omówienie zasad techniki biegowej zajęcia z techniki biegu, video analiza, indywidualne wskazówki i korekty
• Ćwiczenia rozciągające oraz relaksujące
• Zawsze staramy się aby była możliwość skorzystania z sauny czy też innych elementów odnowy biologicznej
• Każdy uczestnik otrzymuje od nas pamiątkową koszulkę ew. inne dodatkowe gadżety promocyjne.

Czy takie obozy biegowe to tylko trening i bieganie?

rozrywka i funOczywiście, że nie! „Nie samym chlebem człowiek żyje”. Zawsze dbamy o dobre samopoczucie i integrację obozowiczów. Na naszych obozach organizujemy liczne spotkania towarzyskie w luźnej i sympatycznej atmosferze. Często oglądamy wspólnie transmisje z imprez sportowych czy też aranżujemy projekcje ciekawych filmów. Poza tym staramy się pokazać naszym obozowiczom to co najciekawsze w okolicy i niejednokrotnie organizujemy wypady na lokalne (nie tylko sportowe) eventy.
Zapraszamy, dołącz do nas!

Poniżej oferty naszych obozów: